RN60C5602DRE6
MFR.Part #
RN60C5602DRE6
JLCPCB Part #
C1779108
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors