RN60D2400FB14
MFR.Part #
RN60D2400FB14
JLCPCB Part #
C5884983
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors