RN60C53R6FRSL
MFR.Part #
RN60C53R6FRSL
JLCPCB Part #
C1783066
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors