RN60C2911DRE6
MFR.Part #
RN60C2911DRE6
JLCPCB Part #
C3354625
Description
-65℃~+175℃ 2.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors