RN60C5111DRE6
MFR.Part #
RN60C5111DRE6
JLCPCB Part #
C1779086
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors