RN50C5110FR36
MFR.Part #
RN50C5110FR36
JLCPCB Part #
C3483537
Description
-65℃~+175℃ 50mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors