RN60C50R0FRE6
MFR.Part #
RN60C50R0FRE6
JLCPCB Part #
C1774099
Description
-65℃~+175℃ 250mW 50Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors