RN60C5000DB14
MFR.Part #
RN60C5000DB14
JLCPCB Part #
C1399605
Description
-65℃~+175℃ 250mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors