RN60C49R9FR36
MFR.Part #
RN60C49R9FR36
JLCPCB Part #
C1773420
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors