CW02C82R00JE70
MFR.Part #
CW02C82R00JE70
JLCPCB Part #
C1790098
Description
3.25W 82Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS