RN60C4994FRE6
MFR.Part #
RN60C4994FRE6
JLCPCB Part #
C1798787
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors