RN60C4991FR36
MFR.Part #
RN60C4991FR36
JLCPCB Part #
C1773137
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors