RN60C4932BRSL
MFR.Part #
RN60C4932BRSL
JLCPCB Part #
C1798504
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors