RN60C4702CBSL
MFR.Part #
RN60C4702CBSL
JLCPCB Part #
C1431336
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors