RN60C4700DRSL
MFR.Part #
RN60C4700DRSL
JLCPCB Part #
C1789640
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors