RN50C4700DRSL
MFR.Part #
RN50C4700DRSL
JLCPCB Part #
C1803614
Description
-65℃~+175℃ 470Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors