RN60C4533BBSL
MFR.Part #
RN60C4533BBSL
JLCPCB Part #
C5884977
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors