RN60C4530DRSL
MFR.Part #
RN60C4530DRSL
JLCPCB Part #
C1787136
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors