RN60C4481BRSL
MFR.Part #
RN60C4481BRSL
JLCPCB Part #
C3561833
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors