RN60D6982FR36
MFR.Part #
RN60D6982FR36
JLCPCB Part #
C1770633
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors