RN60C4321FBSL
MFR.Part #
RN60C4321FBSL
JLCPCB Part #
C3442131
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors