RN60C4322BRSL
MFR.Part #
RN60C4322BRSL
JLCPCB Part #
C3552124
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors