RN60C4320BBSL
MFR.Part #
RN60C4320BBSL
JLCPCB Part #
C1431689
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors