RN60C4222FR36
MFR.Part #
RN60C4222FR36
JLCPCB Part #
C1773251
Description
-65℃~+175℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors