RN60C4221FBSL
MFR.Part #
RN60C4221FBSL
JLCPCB Part #
C1431632
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors