RN60C4221BBSL
MFR.Part #
RN60C4221BBSL
JLCPCB Part #
C1432587
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors