RN60C4123BBSL
MFR.Part #
RN60C4123BBSL
JLCPCB Part #
C1430766
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors