MCY40R000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCY40R000B
JLCPCB Part #
C1484213
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 40Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS