RN60C4122FRSL
MFR.Part #
RN60C4122FRSL
JLCPCB Part #
C3441773
Description
-65℃~+175℃ 250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors