RN60C4023BBSL
MFR.Part #
RN60C4023BBSL
JLCPCB Part #
C1430688
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors