RN60C4021DB14
MFR.Part #
RN60C4021DB14
JLCPCB Part #
C1416681
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors