RNC55H4642FMR36
MFR.Part #
RNC55H4642FMR36
JLCPCB Part #
C1795043
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors