RN60C39R2FR36
MFR.Part #
RN60C39R2FR36
JLCPCB Part #
C3432023
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors