RN60C1214FRE6
MFR.Part #
RN60C1214FRE6
JLCPCB Part #
C1802692
Description
-65℃~+175℃ 1.21MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors