RN60C3971DBSL
MFR.Part #
RN60C3971DBSL
JLCPCB Part #
C3435192
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.97kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors