RN60C3831FBSL
MFR.Part #
RN60C3831FBSL
JLCPCB Part #
C3505007
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors