RN60C3743DBSL
MFR.Part #
RN60C3743DBSL
JLCPCB Part #
C1428339
Description
-65℃~+175℃ 250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors