RN60C3740DRE6
MFR.Part #
RN60C3740DRE6
JLCPCB Part #
C3353900
Description
-65℃~+175℃ 250mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors