RN60C3482FRE6
MFR.Part #
RN60C3482FRE6
JLCPCB Part #
C3411347
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors