RN60C3482BBSL
MFR.Part #
RN60C3482BBSL
JLCPCB Part #
C3484691
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors