RN60C3282BBSL
MFR.Part #
RN60C3282BBSL
JLCPCB Part #
C1428534
Description
-65℃~+175℃ 250mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors