CMF6068K100FHEK
MFR.Part #
CMF6068K100FHEK
JLCPCB Part #
C1422131
Description
1W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS