RN60C3461FRE6
MFR.Part #
RN60C3461FRE6
JLCPCB Part #
C3405357
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.46kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors