RNC65H2370FRRE5
MFR.Part #
RNC65H2370FRRE5
JLCPCB Part #
C3470370
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors