RN60C3443DRSL
MFR.Part #
RN60C3443DRSL
JLCPCB Part #
C3528379
Description
-65℃~+175℃ 250mW 344kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors