RN60C3443BRSL
MFR.Part #
RN60C3443BRSL
JLCPCB Part #
C1848628
Description
-65℃~+175℃ 250mW 344kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors