RN60C3321DRSL
MFR.Part #
RN60C3321DRSL
JLCPCB Part #
C1789632
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors