RN60C3321BB14
MFR.Part #
RN60C3321BB14
JLCPCB Part #
C1424069
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors