PR02000203009JR500
MFR.Part #
PR02000203009JR500
JLCPCB Part #
C1740990
Description
-55℃~+155℃ 2W 30Ω Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS