RN60C3093BRSL
MFR.Part #
RN60C3093BRSL
JLCPCB Part #
C3357437
Description
-65℃~+175℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors